Vážení rodiče, drazí naši víkendováci! 

S radostí Vám oznamujeme, že je plakátek a online přihlášení na první víkendovku v roce Proč a nač s českými patrony, na světe. Přihlásit se můžete/své děti můžete od 20. 9. do 22. 9. na www.foks-live.cz

Přímý odkaz na přihlášení: https://www.foks-live.cz/…021

Téma: „Babička Ludmila a proč a nač manželský slib i 21. století?“

Program:Bude krásný, pestrý. Už na něm se spolugaranty Aničkou Kohoutovou, Dominikem Čihákem, Lucií Kubecovou spolupracujeme. A máme z něho opravdu radost! Další týmáky ke spolupráci pozveme od středy, až budeme vědět, jaké a kolik víkendováků budeme mít. Pestrý i hluboký opravdu bude. Něco málo se o něm dozvíte z plakátku v příloze. 
Modlitba za víkendovku: Od 20. 9. se budeme společně modlit s týmem novénu ke sv. Ludmile za víkendovku. Když byste se chtěli přidat, tak napište email na adresu:  Magda Sittová (sittova.magda@gmail.com)


Místo konání víkendovky – Štětkovice 44
Vzhledem tomu, že fara v Kosově Hoře a Sedlci Prčici je na termín 24.- 26. 9. již obsazená. Ale my jsme přesto chtěli s týmem víkendovku v září zorganizovat, dokud z epidemiologického důvodu můžeme, tak jsme se nakonec s manželem rozhodli, že se vrátíme do roku 1995. V roce 1995 se totiž uskutečnil první ročník víkendovek a ten byl realizován v našem domě (tedy v té době ještě v domě mých rodičů). 
Nechceme určitě brát v budoucnosti dětem vědomí, že jsme součástí církve a náš život je i životem na faře při víkendovkách. Nicméně dáváme svůj dům k této víkendovce k dispozici a věříme, že si víkendovku v něm společně všichni pěkně užijeme.
Mimo jiné, díky finanční situaci jsme prozatím pořád nedokončili kuchyň a vybavení v přízemí a tak budeme mít z něho mnohem vetší společenský sál než  máme na faře v Kosově Hoře a to dokonce díky velkým francouzkým oknům výborně větratelný.

Kdo bude moci spát ve stanu na zahradě, prožije romantiku. Kdo bude spát v domě, nahlédne do naší rodiny intenzivněji než při táboře. Hry, rozcvičky, soutěže budou probíhat na louce za domem, na kterou jsou ze zahrady vrátka a která je čerstvě posekána.

A když už bude víkendovka u nás. Zveme Vás v neděli po ukončení programu na kávu s námi, s týmem. A na případný oběd do restaurace viz. více v přihlášce. 

Těšíme se na všechny přihlášené! 

Za víkendovkový tým, Ivanka Čiháková