Drazí naši táborníci, víkendováci, rodiče, kamarádi a přátelé!
Rozhodli jsme se
, že tento školní rok 2021/2022 otevřeme nový cyklus víkendovek, tak jako tomu bylo zvykem před covidem. A že chceme udělat první dvě víkendovky do konce října, abychom měli co největší šanci, že je budeme moci realizovat. Proto zatím přicházíme pouze s dvěma termíny. Informujeme Vás až teď, jelikož jsme do teď řešili, kdo kdy z týmu může který termín na víkendovce být.


PROSÍME, ABYSTE OBA DVA TERMÍNY VÍKENDOVEK, MÁTE-LI O VÍKENDOVKY ZÁJEM, VYUŽILI. OCENÍTE TAK NÁŠ ČAS A ÚSILÍ, ZÁROVEŇ DÁTE SAMI SOBĚ I SVÝM DĚTEM MOŽNOST ZNOVU PROŽÍT VÍKEND V ŽIVÉM KŘESŤANSKÉM SPOLEČENSTVÍ. 

INFORMACE: 


Tematický celek 2021/2022 

ROK PROČ A NAČ S ČESKÝMI PATRONY 

Cíl tematického celku 2021/2022
Poznat postupně některé z patronů naší země, a to z pohledu historického i spirituálního, za cílem celistvého osobnostního rozvoje každého účastníka víkendovek. Žít společenství napříč generacemi. V případě covidových omezení putovat v termínu víkendovky či náhradním termínu na místa života jednotlivých patronů.
A v tematickém celku „Proč a nač“ se na každé víkendovce či na její různorodé náhradě věnovat ožehavým tématům, které pálí především mládež ve věku náctiletých, např.: „Proč a nač vůbec manželství?“, „Proč a nač v neděli do kostela?“ , apod.

Termíny:  (také viz. kalendář)
Termíny pěti víkendovek: 
1. víkendovka 24.-26.9. 2021 
2. víkendovka 15.-17.10. 2021
3. víkendovka – dáme vědět termín do 15.10. – dle epidemiologické situace 

4. víkendovka – dáme vědět termín – dle epidemiologické situace
5. víkendovka – dáme vědět termín – dle epidemiologické situace 

Večery mladých:  
23. 10. 2021 Kosova Hora