Máme tu už V. Víkendovku v tomto školním roce a jsme moc vděční, že se nám zatím daří naše předsevzetí: rozjet pěkně znovu to, co nám covidová doba vzala – osobní vzájemné setkání.
TÉMA: Odvážný Vítek a Proč a nač ostatky?

USKUTEČNÍ SE: 25.-27.3.2022
KDE: Kosova Hora a Sedlčany

ČEKÁ NÁS  ZMĚNA: Tentokrát bude víkendovka poprvé po 23 letech a 9 měsících v Sedlčanech. S odvážným klučinou sv. Vítkem projdeme večerní pouť z Sicílie (Kosova Hora) do pevninské Itálie (Sedlčany), kde s ním prožijeme úžasný zážitkový formačně vzdělávací program. Ten bude probíhat na nově zrekonstruované faře P. Stanislavem Glacem, kterou nám pomohli o sobotě 19.3.2022 uklidit sedlčanští farníci. Po úklidu fary se naši týmaci ještě pustili v celkovém počtu 10 lidí (každý tam byl různě dlouho) do stěhování věcí z Kosovy Hory do Sedlčan. Nejnáročnější bylo se rozhodnout co sbalit a pak kam to na faru dát, aby nám nový systém na víkendovkách vyhovoval. Na faře v Sedlčanech budeme z důvodu potřebného ubytování uprchlíků  v Kosově Hoře. Budeme tam do vystavění Komunitního centra. Věříme, že dokážeme opět z dané situace a nového prostředí vykouzlit pro nás všechny jedinečný víkend. A že se na faře příjemně zabydlíme a že nám tam bude s Božím požehnáním fajn.  

ZÁJEMCI: Žáci ZŠ od 6 do 15 let se mohou přihlásit od 21. 3. do 23.3.

DOPORUČUJEME: Detailně přečíst s přihlášenými účastníky předem program na plakátku, aby věděli, co je čeká. A také, aby měli s sebou vše potřebné dle seznamu, který najdete zde níže:

S SEBOU – NEZAPOMEŇTE: 
400 Kč člen FOKS-live zs/ 500 Kč nečlen FOKS-live zs,, karimatku!!!spacákpolštářek (na spaní-dobrovolné), teplé oblečeníoblečení na mšikartáčekpastaručníkhřebenreflexní proužek!!! (Menší část pouti půjdeme po silnici), malý batůžek  (bude jej třeba s sebou na večerní pouť z Kosovy Hory do Sedlčan), láhev na pití 0,5l (rovnou s pitím na večerní pouť), označeny hrnek+ešuspřezůvky!!!kartička zdr.p., rybářské vybavení (máte-li), taneční trikot a piškoty (mate-li), buchty na společný páteční stůl. 🙂 

TĚŠÍ SE NA VÁS: 
Lucie Kubecová, Zdeněk, Dominik Čihák, Veronika Čiháková, Anička Kohoutová, Petr Novák, Anička Zirhutová, Katka Hronová, Vojta Čihák, kadeti Barunka Matúšová, Jeroným Stibor, Vojtěch Mikuláš, Klárka Nováková, …, Ivanka s Martinem Čihákovi, P. Stanislav Glac a P. Beno Štěpánek s P. Martinem Vlčkem 

A drží nám všem palce naši externí spolupracovníci této víkendovky: Magda Sittová, Jan Stárek, David Zirhut

Tak na viděnou …