S radostí oznamujeme, že je před námi další víkendovka v roce Proč a nač s českými patrony. 

Na TÉMA: Pokrokový Prokop a Proč a nač exorcismus?

Bude UŽ: 25.-27.2.2022


V rozvolněné době, když každý člen z týmu si najednou může dělat co chce a jet kam chce, je obdivuhodné, že jsme se shodli na termínu víkendovky a chceme ji zrealizovat co nejdříve, abychom do půlky května mohli stihnout ještě další dvě. Uvědomujeme si, že nejlepší podaná ruka dětem a mladým v této době je skrze osobní setkávání a růst skrze život ve společenství druhých lidí. 


ZÁJEMCI: Žáci ZŠ od 6 do 15 let se mohou přihlásit od 21. 2. do 23.2.

DOPORUČUJEME: Detailně přečíst s přihlášenými účastníky program předem, aby věděli, co je čeká. A také, aby měli s sebou vše potřebné dle seznamu. 

S SEBOU – NEZAPOMEŇTE: 
400 Kč člen FOKS-live zs/ 500 Kč nečlen FOKS-live zs,, karimatku, spacák, teplé oblečení, oblečení na mši, od 11 let v případě zájmu oblečeni na svah: (lyže/snowboard+helmu+rukavice+finance na lanovku), kartáček, pasta, hřeben, reflexní proužek, batůžek, láhev na pití 0,5l, označeny hrnek+ešus, přezůvky, kartička zdr.p.

+ respirátor či nanoroušku do kostela a buchtu na společný stůl k páteční večeři 🙂 

TĚŠÍ SE NA VÁS: Lucie Kubecová, Zdeněk, Vojtěch Mikuláš, Veronika Čiháková, Anička Kohoutová, Jeník Sitta, Dominik Čihák, Anička Zirhutová, Katka Hronová, Vojta Čihák, kadeti Jeroným Stibor, Matěj Ryba, Liduška Stašová, Patrik Biener, Terka Nováková a Ivanka s Martinem Čihákovi.
Tak na viděnou …