LETOS VYRAZÍ TÁBORNÍCI NA CESTU DO FRANCIE, KTEROU POZNAJÍ OD SEVERU AŽ K LURDÁM, KDE PROŽIJÍ PŘÍBĚH OVÁŽNÉ DÍVKY, JEDNÉ KRÁSNÉ PANÍ, HLEDÁNÍM PRAVDY A UZDRAVENÍ.

USKUTEČNÍ SE: 1. – 9. 7. 2023
KDE: OVČÍN U ŠTĚTKOVIC 

Na tábořišti Ovčín, ve farních kostelech a okolí budeme letos s táborníky prožívat během prvních dní cestu do Francie, kterou více poznáme. Dostaneme se skrze ní až na jich do francouzských Lurd, kde prožijeme příběh Bernadetty a Krásné paní. Lurdský příběh bude plný dobrodružství, hledání pravdy, zázračných uzdravení, momentů k zamyšlení, prostorů k diskusi a vnitřního zrání. Poslední den tábora zjistíme, jak hodnotné jsou pro nás v dnešní době Lurdy. A možná se nejeden táborník rozhodně ve svém životě do Lurd doopravdy doputovat. 

PROGRAM: Program bude pestrý, tak jako vždy. Plakátek Vám napoví. 

CENA: Je přímo úměrná dnešním cenám a situaci, kdy nám MŠMT ani jiné dotační programy na letošní celoroční činnost nepřispěly ani korunu. Veškerou systematickou celoroční činnost uskutečňujeme z darů a příspěvků jedinců. 

STAVBA TÁBORA: Stavíme tábor od pátku do neděle týden před tábore (23.-25.6.), budeme rádi, když nám pomůžete (jídlo a pití bude zajištěno) 

PŘIHLAŠTE SE:
Tým –  do pátka 9. 6. 2023 (asistenti, vedoucí, kuchaři, stavaři, brigádníci, vícedenní návštěvy)
Táborníci – do středy 14. 6. 2023  (táborníci od 6 let do 15 let, nejsou-li už v týmu)