Drazí táborníci, víkendováci, kamarádi, rodiče …. !

Na táboře se pár našich týmáků domluvilo, že by bylo fajn udělat nějakou pouť na Svatou Horu, když už nebudeme fyzicky společně putovat do Lurd ve Francii. Oslovili jsme táborníky od 12 let a oni souhlasili. Společně si vybrali datum: 23. – 25. 8. 2023. 

Posíláme tedy pozvání pro všechny zájemce nadšence z řad mladých a to hlavně od 12 let do cca 30 let. Ale žádnému staršímu zájemci nebudeme bránit s námi jít. Naopak. 

Přihláška:
Můžete se ještě dnes do 23:59 hod přihlásit Dominikovi Čihákovi smskou nebo zde na email foks-live@foks-live.cz. Kdo se přihlásí do dnešní půlnoci, tomu bude ráno poslána word přihláška přes WhatsApp, kterou musí podepsat zákonný zástupce nebo sám plnoletý zájemce. 

Program bude nejen putovní, ale i bohatý, tak jak kromě pozvánky píšeme na sociálních sítích:

Už ve středu vyrazíme! Pojď s námi! Bereme s sebou každého nadšence. 
Zažijeme toho spolu mnoho: Šimrání ranních slunečních paprsků na tváři, propocené tričko, koupačku v lomu, lahodné borůvky nás lesní cestou občerství, kolíčkovanou…, ztišení, rozjímání, zpívání, povídání, zpytování, vtipkování, … + vše z plakátku. A ještě jistě pár překvapeních od našeho Taťky … Tak se sbal (nezapomeň plavky), přihlas se smskou/emailem a pojď s námi. 

Cíl cesty je POUŤ na SVATOU HORU. Ve čtvrtek by měli mladí poutníci stihnout v 17 hod mši svatou. Po ní se s nimi  setká P. František Masařík. Už se na ně těší. Bude mít pro ně své svědectví. Od čtvrtka večera do pátečního dopoledne budou  mít možnost si užít společně Svatou Horu. A to po všech stránkách. Spát se bude v Nečíni pod širákem, v nepřízni počasí u Aničky a Davida. Na Svaté Hoře pod širákem, v nepřízni počasí ve skautské klubovně na Svaté Hoře. 

Nebojte se vyrazit. 

Za putovní tým, 


Pastorační asistentka ŘKC, Předseda FOKS-live z.s. 
Mgr. Ivanka Čiháková
Štětkovice 44, 264 01 Sedlčany
Tel. 725 380 414

(titulní foto,  Petr Janků, https://www.brdyapodbrdsko.cz/)