(více informací v události: https://fb.me/…duk )

CO SE BUE DÍT? Především se konečně sejdeme, prožijeme mši svatou a užijeme si letní kino – pro spoustu z nás první po dlouhé době.  

KDY A KDE? V pátek 11.6. – začneme v 18:00 ve Štětkovicích u kapličky poutní mší svatou, na samotné Večery se přesuneme na tábořiště Ovčín, předpokládaný konec je ve 23:30 (možnost přespání není v plánu, prosíme, aby si účastníci sjednali po 23:30 odvoz, kdo opravdu nemá možnost odvozu, napište prosím na č. 725 380 414 Ivance Čihákové a domluvte si možnost přespání).

CO S SEBOU? Něco k jídlu k táboráku (jídlo na opékání ani pečivo zajištěno nebude) dle vlastních preferencí, vlastní hrníčky a ešusy, karimatku na sezení, teplé oblečení na večer (pokud bude mokro, raději i holinky), baterku, případně něco na zobání k filmu. Co se týče financí – bude připravena kasička na dobrovolný příspěvek. 

Hygienická opatření –  Nezapomeňte na kvalitní respirátor či nanoroušku, desinfekci na ruce a negativný antigenní/PCR test (stačí ze školy) či potvrzení o prodělaném COVID-19 nebo o očkování dle nařízení. 

Přijeďte se konečně setkat❤   

Těší se na Vás Kačka a Honza s ostatními týmáky