Zveme Vás v návaznosti na dušičkový čas na další dobrodružnou víkendovku, kterou v letošním roce 2024 uzavřeme tématický cyklus: Sociální nauka církve pro mládež z DOCATu 

TERMÍN: 10. – 12. 11. 2023

TÉMA: ANGAŽOVANOST aneb NESEĎ SÁM DOMA A BUĎ TVŮRCEM POKOJE 
MÍSTO: KOMUNITNÍ CENTRUM SEDLČANY

PROJEKT: ROK SOCIÁLNÍHO UČENÍ CÍRKVE PRO MLADÉ

Budeme se věnovat na přímluvu blahoslaveného KARLA HABSBURSKÉHO tématu angažovanosti křesťana ve světe a křesťana jako člověka tvůrce pokoje – míru.
Téma jsem vybrali na poradě na žádost asistentů a mladých vedoucích – kteří vnímají, že angažovanost člověka ve společnosti a mír je dnes aktuální téma pro každého z nás.
Program se bude propojovat v sobotu večer od 18 hod se SVATOMARTINSKÝM LAMPIŃOVÝM PRŮVODEM. (LAMPIONY S SEBOU Z DOMOVA) Průvod organizujeme ve spolupráci LUČNÍ KVÍTKA. http://lucnikvitka.cz/ . A pro propojení jsme nejen z důvodů několika Martinů z řad týmu a dětí, ale taká díky tomu, že v  Sedlčanech je kostel sv. Martina. 

Přípravy programu
 jsou v plném proudu. Některé body z něj už můžete zachytit na plakátku  zde v příloze. Modlitby za veškeré přípravy a realizaci tohoto dobrodružného víkendu ve společenství neutichají. Tak věřte, že budou s programem spokojeni jak prvňáčci, tak deváťáci, alespoň takové ohlasy jsme po říjnové víkendovce od Vás dostávali. 

Přihlaste se na webu https://www.foks-live.cz/vikendovky/   6. – 8. 11. 2023